Curs valutar 17.07.2024, curs BNR 17 Iulie 2024, curs valutar BNR

Curs valutar 17.07.2024, curs valutar BNR de azi, curs BNR 17 Iulie 2024, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 16.07.2024

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.9655-0.0045
Dolarul americanUSD4.55550.0005
Lira sterlinaGBP5.9096-0.0053
Franc elvetianCHF5.0873-0.0088
Gramul de aurXAU357.71864.8242
DSTXDR6.0436-0.0033
Dolarul australianAUD3.0731-0.0157
Leva bulgareascaBGN2.5388-0.0023
Dolarul canadianCAD3.3308-0.0080
Coroana cehaCZK0.19580.0002
Coroana danezaDKK0.6655-0.0006
Lira egipteanaEGP0.0948-0.0003
Forintul maghiar x 100HUF1.2677-0.0020
Yenul japonez x 100JPY2.8758-0.0085
Leul moldovenescMDL0.2565-0.0005
Coroana norvegianaNOK0.4210-0.0029
Zlotul polonezPLN1.1638-0.0052
Rubla ruseascaRUB0.0516-0.0002
Coroana suedezaSEK0.4295-0.0020
Lira turceascaTRY0.1377-0.0001
Randul sud-african ZAR0.25150.0011
Realul brazilianBRL0.8361-0.0029
Renminbiul chinezescCNY0.6269-0.0003
Rupia indianaINR0.05450.0000
Wonul sud-corean x 100KRW0.3293-0.0002
Peso-ul mexicanMXN0.25680.0014
Dolarul neo-zeelandezNZD2.7639-0.0121
Dinarul sarbescRSD0.0424-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1103-0.0007
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.24030.0002

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
16.07.20244.9655
15.07.20244.9700
12.07.20244.9737

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
16.07.20244.5555
15.07.20244.5550
12.07.20244.5689

Convertor valutar