Curs valutar 14.04.2024, curs BNR 14 Aprilie 2024, curs valutar BNR

Curs valutar 14.04.2024, curs valutar BNR de azi, curs BNR 14 Aprilie 2024, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 12.04.2024

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.97140.0011
Dolarul americanUSD4.66450.0323
Lira sterlinaGBP5.82810.0210
Franc elvetianCHF5.10910.0366
Gramul de aurXAU359.686112.6494
DSTXDR6.14410.0283
Dolarul australianAUD3.03510.0148
Leva bulgareascaBGN2.54180.0006
Dolarul canadianCAD3.39610.0123
Coroana cehaCZK0.19600.0002
Coroana danezaDKK0.66640.0002
Lira egipteanaEGP0.09810.0007
Forintul maghiar x 100HUF1.2695-0.0038
Yenul japonez x 100JPY3.04340.0195
Leul moldovenescMDL0.26260.0032
Coroana norvegianaNOK0.42950.0012
Zlotul polonezPLN1.16720.0010
Rubla ruseascaRUB0.05000.0007
Coroana suedezaSEK0.4309-0.0007
Lira turceascaTRY0.14430.0008
Randul sud-african ZAR0.24880.0029
Realul brazilianBRL0.91600.0016
Renminbiul chinezescCNY0.64450.0045
Rupia indianaINR0.05590.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.33790.0000
Peso-ul mexicanMXN0.28310.0018
Dolarul neo-zeelandezNZD2.78520.0117
Dinarul sarbescRSD0.04240.0000
Hryvna ucraineanaUAH0.11830.0001
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.27020.0088

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
12.04.20244.9714
11.04.20244.9703
10.04.20244.9692

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
12.04.20244.6645
11.04.20244.6322
10.04.20244.5748

Convertor valutar