Curs valutar 04.08.2021, curs BNR 04 August 2021, curs valutar BNR

Curs valutar 04.08.2021, curs valutar BNR de azi, curs BNR 04 August 2021, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 03.08.2021

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.91830.0012000000000008
Dolarul americanUSD4.13880.0039999999999996
Lira sterlinaGBP5.75640.0017000000000005
Franc elvetianCHF4.57750.0087999999999999
Gramul de aurXAU240.8930.42789999999999
DSTXDR5.910.0052000000000003
Dolarul australianAUD3.05910.0159
Leva bulgareascaBGN2.51470.00070000000000014
Dolarul canadianCAD3.307-0.0118
Coroana cehaCZK0.1928-9.9999999999989E-5
Coroana danezaDKK0.66120.00019999999999998
Lira egipteanaEGP0.2632-0.00020000000000003
Forintul maghiar x 100HUF1.38520.0070999999999999
Yenul japonez x 100JPY3.79050.0175
Leul moldovenescMDL0.23129.9999999999989E-5
Coroana norvegianaNOK0.47170.0018
Zlotul polonezPLN1.08070.0026999999999999
Rubla ruseascaRUB0.05680.0001
Coroana suedezaSEK0.48220.0005
Lira turceascaTRY0.49690.0035
Randul sud-african ZAR0.28810.0016
Realul brazilianBRL0.79960.0065
Renminbiul chinezescCNY0.64010.00019999999999998
Rupia indianaINR0.05570.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.36060.0011
Peso-ul mexicanMXN0.20860.00010000000000002
Dolarul neo-zeelandezNZD2.89850.0111
Dinarul sarbescRSD0.04180
Hryvna ucraineanaUAH0.15430.00039999999999998
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.12680.0012000000000001

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
03.08.20214.9183
02.08.20214.9171
30.07.20214.9198

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
03.08.20214.1388
02.08.20214.1348
30.07.20214.1348

Convertor valutar