Curs valutar 18.05.2022, curs BNR 18 Mai 2022, curs valutar BNR

Curs valutar 18.05.2022, curs valutar BNR de azi, curs BNR 18 Mai 2022, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 18.05.2022

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.9472-0.00050000000000061
Dolarul americanUSD4.702-0.0227
Lira sterlinaGBP5.8347-0.0463
Franc elvetianCHF4.7195-0.0185
Gramul de aurXAU275.0113-2.4838
DSTXDR6.2962-0.0214
Dolarul australianAUD3.3004-0.0192
Leva bulgareascaBGN2.5294-0.00030000000000019
Dolarul canadianCAD3.6646-0.0207
Coroana cehaCZK0.20040.00020000000000001
Coroana danezaDKK0.6648-0.0001000000000001
Lira egipteanaEGP0.257-0.0016
Forintul maghiar x 100HUF1.28820.0121
Yenul japonez x 100JPY3.6397-0.0132
Leul moldovenescMDL0.2472-0.0021
Coroana norvegianaNOK0.4842-0.0032
Zlotul polonezPLN1.06450.0018
Rubla ruseascaRUB0.0725-0.00080000000000001
Coroana suedezaSEK0.4729-0.0016
Lira turceascaTRY0.2948-0.0028
Randul sud-african ZAR0.29520.0014
Realul brazilianBRL0.9520.0185
Renminbiul chinezescCNY0.6974-0.0024999999999999
Rupia indianaINR0.0606-0.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.37140
Peso-ul mexicanMXN0.23640.00020000000000001
Dolarul neo-zeelandezNZD2.9893-0.0144
Dinarul sarbescRSD0.04210
Hryvna ucraineanaUAH0.1593-0.00059999999999999
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.2801-0.0062

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
18.05.20224.9472
17.05.20224.9477
16.05.20224.9469

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
18.05.20224.7020
17.05.20224.7247
16.05.20224.7475

Convertor valutar