Curs valutar 13.05.2021, curs BNR 13 Mai 2021, curs valutar BNR

Curs valutar 13.05.2021, curs valutar BNR de azi, curs BNR 13 Mai 2021, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 12.05.2021

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.9263-0.0002
Dolarul americanUSD4.05990.0108
Lira sterlinaGBP5.73960.0158
Franc elvetianCHF4.49050.0023
Gramul de aurXAU239.37550.0283
DSTXDR5.84890.0091
Dolarul australianAUD3.1684-0.0093
Leva bulgareascaBGN2.5188-9.99999999998E-5
Dolarul canadianCAD3.35910.0129
Coroana cehaCZK0.19280.0003
Coroana danezaDKK0.6625-0.0001
Lira egipteanaEGP0.25890.0007
Forintul maghiar x 100HUF1.37680.003
Yenul japonez x 100JPY3.7330.0132
Leul moldovenescMDL0.2277-0.0013
Coroana norvegianaNOK0.49140
Zlotul polonezPLN1.08470.003
Rubla ruseascaRUB0.0547-0.0001
Coroana suedezaSEK0.48710.0002
Lira turceascaTRY0.48880.002
Randul sud-african ZAR0.28990.0001
Realul brazilianBRL0.77740.0023
Renminbiul chinezescCNY0.6303-0.0002
Rupia indianaINR0.05530.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.3606-0.0014
Peso-ul mexicanMXN0.2031-0.0006
Dolarul neo-zeelandezNZD2.9357-0.0141
Dinarul sarbescRSD0.04190
Hryvna ucraineanaUAH0.14680.0005
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.10530.003

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
12.05.20214.9263
11.05.20214.9265
10.05.20214.9259

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
12.05.20214.0599
11.05.20214.0491
10.05.20214.0492

Convertor valutar