Curs valutar 28.09.2022, curs BNR 28 Septembrie 2022, curs valutar BNR

Curs valutar 28.09.2022, curs valutar BNR de azi, curs BNR 28 Septembrie 2022, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 27.09.2022

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.94370.00099999999999945
Dolarul americanUSD5.13790.0244
Lira sterlinaGBP5.55130.0722
Franc elvetianCHF5.19540.0179
Gramul de aurXAU269.8751-0.32760000000002
DSTXDR6.53370.0244
Dolarul australianAUD3.33120.0057
Leva bulgareascaBGN2.52760.00050000000000017
Dolarul canadianCAD3.7496-0.0017999999999998
Coroana cehaCZK0.2005-9.9999999999989E-5
Coroana danezaDKK0.66489.9999999999989E-5
Lira egipteanaEGP0.26360.001
Forintul maghiar x 100HUF1.2118-0.0031000000000001
Yenul japonez x 100JPY3.55730.0075000000000003
Leul moldovenescMDL0.26310.0025
Coroana norvegianaNOK0.47760
Zlotul polonezPLN1.0375-0.0008999999999999
Rubla ruseascaRUB0.0875-0.0005
Coroana suedezaSEK0.45470.0028
Lira turceascaTRY0.27810.00090000000000001
Randul sud-african ZAR0.28580.0027
Realul brazilianBRL0.953-0.0191
Renminbiul chinezescCNY0.71670.0028
Rupia indianaINR0.0630.0004
Wonul sud-corean x 100KRW0.36110.0037
Peso-ul mexicanMXN0.2524-9.9999999999989E-5
Dolarul neo-zeelandezNZD2.92760.0034000000000001
Dinarul sarbescRSD0.04210
Hryvna ucraineanaUAH0.13940.00070000000000001
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.39880.0065999999999999

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
27.09.20224.9437
26.09.20224.9427
23.09.20224.9437

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
27.09.20225.1379
26.09.20225.1135
23.09.20225.0679

Convertor valutar