Curs valutar 30.11.2020, curs BNR 30 Noiembrie 2020, curs valutar BNR

Curs valutar 30.11.2020, curs valutar BNR de azi, curs BNR 30 Noiembrie 2020, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 27.11.2020

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.8735-0.0003
Dolarul americanUSD4.0875-0.0047
Lira sterlinaGBP5.4471-0.015
Franc elvetianCHF4.50810.0039
Gramul de aurXAU237.6576-1.0895
DSTXDR5.8339-0.0042
Dolarul australianAUD3.01480.0021
Leva bulgareascaBGN2.4918-9.99999999998E-5
Dolarul canadianCAD3.14630.0003
Coroana cehaCZK0.1862-0.0002
Coroana danezaDKK0.65490
Lira egipteanaEGP0.26130
Forintul maghiar x 100HUF1.3462-0.0038
Yenul japonez x 100JPY3.92870.0045
Leul moldovenescMDL0.2376-0.0006
Coroana norvegianaNOK0.46160.0006
Zlotul polonezPLN1.0862-0.0032
Rubla ruseascaRUB0.0538-0.0003
Coroana suedezaSEK0.4795-0.0006
Lira turceascaTRY0.52170.0024
Randul sud-african ZAR0.2696-0.0001
Realul brazilianBRL0.7659-0.0027
Renminbiul chinezescCNY0.6216-0.0008
Rupia indianaINR0.0553-0.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.370.0004
Peso-ul mexicanMXN0.20440.0001
Dolarul neo-zeelandezNZD2.86970.0032
Dinarul sarbescRSD0.0414-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1435-0.0003
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1128-0.0013

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
27.11.20204.8735
26.11.20204.8738
25.11.20204.8730

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
27.11.20204.0875
26.11.20204.0922
25.11.20204.0969

Convertor valutar