Curs valutar 08.08.2020, curs BNR 08 August 2020, curs valutar BNR

Curs valutar 08.08.2020, curs valutar BNR de azi, curs BNR 08 August 2020, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 07.08.2020

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.83750.0016
Dolarul americanUSD4.09490.0198
Lira sterlinaGBP5.3607-0.0072
Franc elvetianCHF4.4794-0.011
Gramul de aurXAU271.00032.5291
DSTXDR5.77680.0152
Dolarul australianAUD2.9510.0197
Leva bulgareascaBGN2.47340.0009
Dolarul canadianCAD3.0641-0.005
Coroana cehaCZK0.1839-0.0009
Coroana danezaDKK0.64940.0003
Lira egipteanaEGP0.25640.0016
Forintul maghiar x 100HUF1.39770.0013
Yenul japonez x 100JPY3.87560.0161
Leul moldovenescMDL0.24580.0002
Coroana norvegianaNOK0.4542-0.0002
Zlotul polonezPLN1.09660.0006
Rubla ruseascaRUB0.05550
Coroana suedezaSEK0.46930.0004
Lira turceascaTRY0.5583-0.0033
Randul sud-african ZAR0.23250.0004
Realul brazilianBRL0.7679-0.0022
Renminbiul chinezescCNY0.58850.0017
Rupia indianaINR0.05460.0002
Wonul sud-corean x 100KRW0.34530.0014
Peso-ul mexicanMXN0.18190.001
Dolarul neo-zeelandezNZD2.72440.0154
Dinarul sarbescRSD0.04110
Hryvna ucraineanaUAH0.14810.0009
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.11480.0055

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
07.08.20204.8375
06.08.20204.8359
05.08.20204.8336

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
07.08.20204.0949
06.08.20204.0751
05.08.20204.0757

Convertor valutar