Curs valutar 23.10.2021, curs BNR 23 Octombrie 2021, curs valutar BNR

Curs valutar 23.10.2021, curs valutar BNR de azi, curs BNR 23 Octombrie 2021, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 22.10.2021

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.9467-0.00030000000000019
Dolarul americanUSD4.25010.0016999999999996
Lira sterlinaGBP5.86550.0030999999999999
Franc elvetianCHF4.63540.0123
Gramul de aurXAU244.94160.77959999999999
DSTXDR6.01380.0031999999999996
Dolarul australianAUD3.18950.0090999999999997
Leva bulgareascaBGN2.5292-0.00010000000000021
Dolarul canadianCAD3.44490.00079999999999991
Coroana cehaCZK0.1928-0.00029999999999999
Coroana danezaDKK0.6648-0.0001000000000001
Lira egipteanaEGP0.27079.9999999999989E-5
Forintul maghiar x 100HUF1.3601-0.0036999999999998
Yenul japonez x 100JPY3.73240.0084
Leul moldovenescMDL0.2435-0.0016
Coroana norvegianaNOK0.5094-0.00070000000000003
Zlotul polonezPLN1.0747-0.0024999999999999
Rubla ruseascaRUB0.06020.0004
Coroana suedezaSEK0.49550.001
Lira turceascaTRY0.4428-0.0144
Randul sud-african ZAR0.2911-0.0019
Realul brazilianBRL0.751-0.008
Renminbiul chinezescCNY0.66520.001
Rupia indianaINR0.05680.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.36170.00060000000000004
Peso-ul mexicanMXN0.20990.00010000000000002
Dolarul neo-zeelandezNZD3.0478-0.0021999999999998
Dinarul sarbescRSD0.04210
Hryvna ucraineanaUAH0.1617-0.00019999999999998
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.15710.00039999999999996

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
22.10.20214.9467
21.10.20214.9470
20.10.20214.9488

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
22.10.20214.2501
21.10.20214.2484
20.10.20214.2570

Convertor valutar