Curs valutar 23.09.2020, curs BNR 23 Septembrie 2020, curs valutar BNR

Curs valutar 23.09.2020, curs valutar BNR de azi, curs BNR 23 Septembrie 2020, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 22.09.2020

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.8590.0007
Dolarul americanUSD4.14040.018
Lira sterlinaGBP5.291-0.0027
Franc elvetianCHF4.51830.0126
Gramul de aurXAU253.3349-2.4627
DSTXDR5.83790.0129
Dolarul australianAUD2.9854-0.0107
Leva bulgareascaBGN2.48430.0003
Dolarul canadianCAD3.1101-0.0072
Coroana cehaCZK0.1793-0.0013
Coroana danezaDKK0.65290
Lira egipteanaEGP0.2623-0.0005
Forintul maghiar x 100HUF1.34190.0034
Yenul japonez x 100JPY3.96040.0016
Leul moldovenescMDL0.24740.0007
Coroana norvegianaNOK0.4436-0.0043
Zlotul polonezPLN1.0781-0.0063
Rubla ruseascaRUB0.05450.0005
Coroana suedezaSEK0.4670
Lira turceascaTRY0.5413-0.0009
Randul sud-african ZAR0.2471-0.0017
Realul brazilianBRL0.7647-0.0002
Renminbiul chinezescCNY0.61030.0022
Rupia indianaINR0.05630.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.35630.0021
Peso-ul mexicanMXN0.19370.0012
Dolarul neo-zeelandezNZD2.7598-0.0106
Dinarul sarbescRSD0.04130
Hryvna ucraineanaUAH0.14690.0009
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.12720.0049

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
22.09.20204.8590
21.09.20204.8583
18.09.20204.8582

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
22.09.20204.1404
21.09.20204.1224
18.09.20204.0972

Convertor valutar