Curs valutar 20.10.2020, curs BNR 20 Octombrie 2020, curs valutar BNR

Curs valutar 20.10.2020, curs valutar BNR de azi, curs BNR 20 Octombrie 2020, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 20.10.2020

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.8738-0.0008
Dolarul americanUSD4.1289-0.0167
Lira sterlinaGBP5.3552-0.0365
Franc elvetianCHF4.54670.0003
Gramul de aurXAU253.0441-1.7365
DSTXDR5.8446-0.0176
Dolarul australianAUD2.9072-0.0407
Leva bulgareascaBGN2.492-0.0003
Dolarul canadianCAD3.1337-0.0129
Coroana cehaCZK0.1790.0007
Coroana danezaDKK0.6549-0.0002
Lira egipteanaEGP0.263-0.0011
Forintul maghiar x 100HUF1.33530.0012
Yenul japonez x 100JPY3.9112-0.0244
Leul moldovenescMDL0.2436-0.0017
Coroana norvegianaNOK0.4445-0.0011
Zlotul polonezPLN1.0655-0.0042
Rubla ruseascaRUB0.053-0.0004
Coroana suedezaSEK0.4689-0.0019
Lira turceascaTRY0.5229-0.0023
Randul sud-african ZAR0.2505-0.0015
Realul brazilianBRL0.73640.0022
Renminbiul chinezescCNY0.6182-0.0016
Rupia indianaINR0.0562-0.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.3625-0.0013
Peso-ul mexicanMXN0.1951-0.0016
Dolarul neo-zeelandezNZD2.712-0.0412
Dinarul sarbescRSD0.0414-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1455-0.0006
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1241-0.0045

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
20.10.20204.8738
19.10.20204.8746
16.10.20204.8737

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
20.10.20204.1289
19.10.20204.1456
16.10.20204.1622

Convertor valutar