Curs valutar 05.07.2020, curs BNR 05 Iulie 2020, curs valutar BNR

Curs valutar 05.07.2020, curs valutar BNR de azi, curs BNR 05 Iulie 2020, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 03.07.2020

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.83780.0059
Dolarul americanUSD4.30850.0272
Lira sterlinaGBP5.35980.002
Franc elvetianCHF4.55220.0146
Gramul de aurXAU245.76621.8727
DSTXDR5.93850.0248
Dolarul australianAUD2.98560.0204
Leva bulgareascaBGN2.47350.003
Dolarul canadianCAD3.17360.0247
Coroana cehaCZK0.1815-0.0001
Coroana danezaDKK0.64920.0007
Lira egipteanaEGP0.26730.0018
Forintul maghiar x 100HUF1.37680.0046
Yenul japonez x 100JPY4.0080.0228
Leul moldovenescMDL0.2489-0.0021
Coroana norvegianaNOK0.4522-0.0006
Zlotul polonezPLN1.08210.0003
Rubla ruseascaRUB0.0607-0.0002
Coroana suedezaSEK0.4623-0.0002
Lira turceascaTRY0.62840.0042
Randul sud-african ZAR0.25340.0003
Realul brazilianBRL0.8038-0.0013
Renminbiul chinezescCNY0.60960.0037
Rupia indianaINR0.05770.0005
Wonul sud-corean x 100KRW0.35910.0021
Peso-ul mexicanMXN0.19120.0018
Dolarul neo-zeelandezNZD2.8080.0193
Dinarul sarbescRSD0.04110
Hryvna ucraineanaUAH0.15920.0017
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1730.0074

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
03.07.20204.8378
02.07.20204.8319
01.07.20204.8372

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
03.07.20204.3085
02.07.20204.2813
01.07.20204.3114

Convertor valutar