Curs valutar 05.02.2023, curs BNR 05 Februarie 2023, curs valutar BNR

Curs valutar 05.02.2023, curs valutar BNR de azi, curs BNR 05 Februarie 2023, cursul de schimb valutar, curs valutar online

Curs valutar BNR 03.02.2023

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.9005-0.0019
Dolarul americanUSD4.48230.019100000000001
Lira sterlinaGBP5.4945-0.0020999999999995
Franc elvetianCHF4.90760.0050000000000008
Gramul de aurXAU275.3749-4.7549
DSTXDR6.0680.0156
Dolarul australianAUD3.166-0.012
Leva bulgareascaBGN2.5056-0.00090000000000012
Dolarul canadianCAD3.3580.00030000000000019
Coroana cehaCZK0.20629.9999999999989E-5
Coroana danezaDKK0.6582-0.00080000000000002
Lira egipteanaEGP0.1480.0008
Forintul maghiar x 100HUF1.27120.0071000000000001
Yenul japonez x 100JPY3.48880.027
Leul moldovenescMDL0.2362-0.0027
Coroana norvegianaNOK0.4473-0.00030000000000002
Zlotul polonezPLN1.0450.0031999999999999
Rubla ruseascaRUB0.06370
Coroana suedezaSEK0.43280.0012
Lira turceascaTRY0.23840.0012
Randul sud-african ZAR0.26139.9999999999989E-5
Realul brazilianBRL0.88740.0044999999999999
Renminbiul chinezescCNY0.6650.0015000000000001
Rupia indianaINR0.05470.0004
Wonul sud-corean x 100KRW0.3642-0.0005
Peso-ul mexicanMXN0.24-0.001
Dolarul neo-zeelandezNZD2.9037-0.0012999999999996
Dinarul sarbescRSD0.04180
Hryvna ucraineanaUAH0.12140.00059999999999999
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.22040.0052999999999999

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
03.02.20234.9005
02.02.20234.9024
01.02.20234.9148

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
03.02.20234.4823
02.02.20234.4632
01.02.20234.5152

Convertor valutar